Система охододження

Відображати:
Сортування
332/C5000
332/C5000 Радіатор для JCB  ..
0₴ Податок на обмін: 0₴
30/925615
30/925615 Радіатор для JCB ..
0₴ Податок на обмін: 0₴
02/802027; 8972530281
02/802027; 8972530281 Насос водяний Isuzu для JCB ..
0₴ Податок на обмін: 0₴
02/630615
Помпа водяна до двигуна Perkins тип KE, HL, HP, HR, HM для JCB ..
0₴ Податок на обмін: 0₴

Система охолодження - це сукупність механізмів, призначених для примусового відведення надмірної кількості тепла від елементів, що нагріваються. Вона також призначена для виведення тепла в атмосферу. Якісна система охолодження сприяє підтримці оптимальної температури, яка необхідна для того, щоб забезпечити ефективну роботу техніки.

Комплектуючі системи охолодження для спецтехніки

До основних деталей, які входять до системи охолодження, відносяться:

  • термостат і корпус термостата;
  • водяний патрубок;
  • водяні помпи;
  • радіатор охолодження.

Тільки якісна і справна система охолодження зможе працювати в правильному температурному режимі та убезпечить від значних поломок виробу в майбутньому.

У наші дні зустрічаються два основних типи систем охолодження: відкритий і закритий тип. Перший розрахований на застосування води в якості робочої рідини, а другий тип є більш сучасним і обладнується закритою системою з примусовою циркуляцією охолоджувальної рідини. Циркуляція забезпечується завдяки наявності відцентрового насоса.

Всі товари, представлені на нашому сайті, виконуються відповідно до європейських стандартів якості і мають тривалий термін експлуатації.

Купити комплектуючі для системи охолодження

Ми пропонуємо своїм клієнтам ознайомитися на нашому сайті з каталогом продукції від перевірених виробників. У нас представлені запчастини для систем охолодження дорожньої, будівельної та інших типів спеціальної техніки. Якщо ви шукаєте якісну продукцію за невисокими цінами, наші фахівці допоможуть вам підібрати відповідні вироби для системи охолодження вашої спецтехніки. Ми також надаємо кваліфіковану консультацію з питань, які цікавлять наших клієнтів.