Навісне обладнання

Відображати:
Сортування
929/07569
929/07569 Піка гідромолота для JCB, CAT ..
0₴ Податок на обмін: 0₴

Ефективна робота і продуктивність екскаваторів, міні-екскаваторів і вантажної техніки багато в чому залежить від наявності або відсутності навісного обладнання. Воно повинне підбиратися в залежності від мети експлуатації техніки.

Навісне обладнання для спецтехніки: сфера використання

Основними функціями навісного обладнання є наступні:

  • вантажно-розвантажувальні роботи з використанням сипких або будівельних матеріалів;
  • копання;
  • навантаження і розвантаження фруктів, овочів, зернових культур, силосу, сіна та інших вантажів.

Універсальним варіантом є відвали для снігу, які також можуть застосовуватися для транспортування сипучих матеріалів або для вирівнювання поверхні ґрунту.

Незамінним навісним обладнанням на будівельних майданчиках є бури і гідромолоти, які можуть бути представлені в різних моделях і комплектаціях. Використання навісного обладнання допоможе вам значно підвищити функціональність техніки. Воно забезпечить можливість виконувати найрізноманітніші види робіт: починаючи від чищення будівельних майданчиків від бруду і закінчуючи укладанням і ущільненням асфальту. Таким чином, ви зможете виконувати більшу кількість робіт, використовуючи при цьому мінімальну кількість одиниць техніки.

Якщо самостійно визначитися з відповідним типом навісного обладнання у вас не виходить, попередньо проконсультуйтеся у фахівців. Вони не тільки підкажуть, який товар підібрати, але і допоможуть заощадити гроші при покупці.

Навісне обладнання купити

Ви можете замовити продукцію, що представлена ​​в каталозі нашого сайту, зв'язавшись із нашими менеджерами за одним із телефонів, які ви знайдете на нашому сайті. Ми надамо вам детальну консультацію з усіх питань.