Компоненти ходової

Відображати:
Сортування

Знос ходової частини є досить поширеним явищем, яке вимагає великих витрат. Заміна ходової частини може коштувати вам до 40% від загальних витрат на технічне обслуговування техніки. Таким чином, питання економії постає особливо гостро. Подібні обставини зумовили актуальність придбання якісних зносостійких компонентів для ходових систем, які будуть володіти тривалим терміном експлуатації.

Компоненти ходової для спецтехніки

На нашому сайті представлені сучасні надійні комплектуючі для ходових систем, які сприяють значному поліпшенню продуктивності та зниженню витрат на експлуатацію. Ми пропонуємо широкий вибір компонентів для ходової частини гусеничної спецтехніки, серед яких:

  • гусениці гумові;
  • хрестовини;
  • підшипники;
  • направляюче колесо;
  • фланець переднього моста і ін.

Техніка, яка працює на гусеничному ходу, характеризується підвищеною прохідністю на території, де колісна техніка переміщуватися не може. Йдеться про бездоріжжя, піщані ґрунти, болотних ґрунти і т. д. За рахунок складності умов, в яких доводиться працювати гусеничній техніці, ходова піддається сильному зносу. Однак сучасні виробники надають широкий вибір компонентів ходової частини.

Компоненти ходової купити

Ми надаємо можливість не тільки купити запчастини, а й взяти спецтехніку в оренду. Щоб замовити компоненти ходової, необхідно зателефонувати нам по одному з вказаних номерів телефону. Ми допоможемо вам підібрати відповідні деталі для ходової частини кар'єрної, дорожньої та будівельної спецтехніки. Якщо у вас виникли будь-які запитання, ви можете поставити їх нашим фахівцям.