Гальмівна Система

Відображати:
Сортування

Гальмівна система, якою комплектується спецтехніка, призначена для того, щоб гарантувати стабільний гальмівний шлях. Це дозволить не тільки забезпечити повну безпеку, але і збереження самого транспортного засобу.

Гальмівна система для спецтехніки

Спеціальна техніка, як і інші транспортні засоби, повинна бути укомплектована робочою, запасною і стоянковою робочою системою. Основною функцією робочої системи є забезпечення необхідного зниження швидкості і повна зупинка транспортного засобу. Основною ж функцією запасної гальмової системи є зупинка машині в разі, якщо основна робоча система вийшла з ладу.

Гальмівна система для спецтехніки здатна утримувати вантажний автомобільний транспорт і машини, що перевищують певну вагу на підйомі та спуску. Ефективність такої системи не залежить від тривалості зупинки.

Гальмівні системи спецтехніки включають в себе гальмівні колодки, супорти, насоси, барабани, диски, розширювальні камери та інші елементи конструкції. Якщо ви хочете максимально продовжити термін їхньої експлуатації, періодично необхідно проводити діагностику гальмівної системи, яка є обов'язковим пунктом планового технічного обслуговування спецтехніки. Перевіряти гальмівну систему рекомендується не рідше, ніж один раз на рік.

Купити комплектуючі гальмівної системи

У нас представлений широкий вибір деталей високої якості від надійного перевіреного виробника комплектуючих для спецтехніки. Запчастини гальмівної системи, які ми надаємо, виробляються з використанням сучасної техніки і відповідно до міжнародних вимог якості.